ART / Lithographs / Litographs in colors 11811578
nr 1181 1578
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
2 pcs. Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. Lösa blad, numrerade och signerade,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st. Lösa blad, numrerade och signerade
600
SEK 350
Monday May 7 2018
at 19:03:32
7/5 11:46:36
300 kr
7/5 18:39:46
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe